Cześć !

Jestem absolwentem AWF, trenerem personalnym. Mam nadzieję spotkać się z Tobą na treningu, ale także tutaj, w miejscu w którym będę dzielił się z Tobą moją sportową zajawką i mobilizował do działania.

Wiara w siebie jest najważniejszą cechą, której potrzebujemy, aby odnieść sukces w każdym przedsięwzięciu. Nie ważne, co próbujesz zrobić – poprawić sylwetkę, zbudować biznes, namalować obraz, jeśli nie wierzysz w to, co chcesz zrobić, to nic nie uda się osiągnąć.

Korzystając z najprostszego przykładu: podczas gdy wszyscy chcemy zostać zwycięzcami loterii, człowiek, który zdobył wielkie bogactwo własnymi rękami, sprytem i ciężką pracą, będzie miał nieskończenie większą satysfakcję i dumę niż szczęściarz, który wygrał grę na loterii.

Wiara w siebie bez pozostawania w związku małżeńskim z ciężką pracą sprawia, że ​​jesteś marzycielem. Chodzi o to, aby wiara w siebie i ciężka praca były związane nierozłącznie, bo wtedy możesz dokonywać niemożliwego.

Tej wiary w siebie życzę Tobie podczas zmian swojej sylwetki, zwłaszcza gdy dopadnie Cię lenistwo, brak czasu, depresja, zły dzień.

Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu chętnie podpowiem jak osiągać szybsze i długotrwałe efekty. Podpowiedzi znajdziesz na tym blogu a także na moim fanpage’u https://www.facebook.com/MKFitCOACH/ i stronie na www.marcinkaptur.pl

Do zobaczenia !
Marcin Kaptur MK FIT COACH